Aplikacje

Aplikacje rozszerzają możliwości Mergado. NIektóre z nich są darmowe, inne są płatne. To fantastyczne narzędzia do ulepszania reklam. Ponadto wszystko jest w jednym miejscu - na platformie Mergado. Aby dowiedzieć się więcej o każdej z tych aplikacji przejdź do sklepu Mergado. Poniżej znajduje się podstawowy przegląd wszystkich aplikacji. Szczegółowy przewodnik i pomoc znajdziesz na stronie Mergado apss.

Darmowe aplikacje

Te aplikacje są darmowe bez ograniczenia czasowego.
Mergado Keychain - Zawiera łącza do określonych wyszukiwarek. Za pomocą tego linku zobaczysz wykresy sprzedaży, kliknięć i nie tylko. Służy również do przechowywania haseł w poszczególnych wyszukiwarkach. Ale nie musisz się martwić, hasła są szyfrowane, więc nikt poza Tobą nie ma do nich dostępu
Credito - to aplikacja, która umożliwia podgląd stanu kredytu z różnych wyszukiwarek produktów bezpośrednio w Mergado. Znajdziesz wszystko w jednym miejscu i nie musisz ciągle logować się do poszczególnych wyszukiwarek ze względu na informacje kredytowe. Czasami pytasz, czy nie można doładować kredytu za pomocą tej aplikacji. Niestety nadal jest to możliwe
Repairman - to podstawowa aplikacja do naprawy błędów. Ostrzega, gdy np. produktowi brakuje etykiety, możesz łatwo dodać do niego zalety produktu, ... Możesz rozwiązać wymienione problemy za pomocą kilku kliknięć w tej aplikacji. Aplikacja działa dla czeskiej i słowackiej Heureki oraz „starego” formatu Zboží.cz.
Mergado Pages - zapisz informacje o e-sklepie bezpośrednio w Mergado i udostępnij je wygodnie zespołowi wsparcia. Pages daje Ci miejsce do tworzenia dokumentacji w prosty, ale elegancki sposób.
Mergado Logbook - to aplikacja do prowadzenia ewidencji zarządzania reklamami, ważnych wydarzeń, słowem wszystkiego, co warto zapisać. Pozwala na czytelne przechowywanie notatek w jednym miejscu, dzięki czemu można je łatwo znaleźć.

Aplikacje premium

Wszystkie aplikacje premium mają 10-dniowy bezpłatny okres próbny. Po tym czasie automatycznie przechodzą do płatnego trybu.
  • Bidding Fox
  • Feed Image Editor
  • Pricing Monitor
  • Data Owl
  • Heureka Watchdog (tylko CZ i SK)
Last modified 1yr ago